-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Грозорозрядники, Обмежувачі перенапруження, вимикачі-роз’єднувачі )
Тендер Prozorro UA-2025-05-16-000593-a
Завершена
2 375 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 14 250.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 14 250.00 UAH
Період уточнення:
16.05.2025 09:16 - 21.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим