-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Грозорозрядники, Обмежувачі перенапруження, вимикачі-роз’єднувачі )
Тендер Prozorro UA-2025-05-16-000593-a
Завершена
2 375 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 14 250.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 14 250.00 UAH
Номер:
ab3bed218c8a42159cf70b730635d3ca
Внутрішній номер закупівлі:
25319585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-16-000593-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Мамай +380372581192 tender@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 375 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.05.2025 09:16 - 21.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2025 09:16 - 24.05.2025 01:00
Період кваліфікації:
24.05.2025 01:00 - 27.05.2025 11:57
Період завантаження договору:
02.06.2025 00:00 - 12.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 375 000.00 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Грозорозрядники, Обмежувачі перенапруження, вимикачі-роз’єднувачі )