-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор. Клінічна центрифуга до аналізатора біохімічного напівавтоматичного
Тендер Prozorro UA-2025-05-15-013683-a
Торги відмінено
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2025 22:02 - 27.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим