-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор. Клінічна центрифуга до аналізатора біохімічного напівавтоматичного
Тендер Prozorro UA-2025-05-15-013683-a
Торги відмінено
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
0e0435cadec04840bb34a7046f1464fa
Внутрішній номер закупівлі:
25318908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-15-013683-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42275983
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Заворотна +380997784733 knpmukolaivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2025 22:02 - 27.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2025 22:02 - 30.05.2025 21:50
Проект договору:
Завантажити
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4c7a865658484ef1b95e72f156803e80
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
В зв'язку з виникненням помилок в Тендерній документації.
Період оскарження:
16.05.2025 13:13 - 27.05.2025 00:00
Дата опублікування:
16.05.2025 13:13
Дата виконання:
27.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴200 000.00 Напівавтоматичний біохімічний аналізатор. Клінічна центрифуга до аналізатора біохімічного напівавтоматичного