-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
25П-190_80530000-8 - Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки з навчання по професії «Машиніст крана (кранівник)»)
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-005495-a
Завершена
350 037.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
13.05.2025 11:54 - 18.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим