-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
25П-190_80530000-8 - Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки з навчання по професії «Машиніст крана (кранівник)»)
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-005495-a
Завершена
350 037.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер:
653f32870ffd4f0b9c420e82cbd105a1
Внутрішній номер закупівлі:
25281447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-13-005495-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Грущенко +380507403489 gruschenko.marina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 037.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2025 11:54 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2025 11:54 - 21.05.2025 15:00
Аукціон:
22.05.2025 13:45 - 22.05.2025 14:08
Період кваліфікації:
22.05.2025 14:08 - 11.06.2025 09:04
Період завантаження договору:
17.06.2025 00:00 - 27.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 037.00 80530000-8 - Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки з навчання по професії «Машиніст крана (кранівник)»)