-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Вироби з дроту» (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (Припій та матеріали для паяння в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-05-09-011658-a
Завершена
45 069.23
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 901.38 UAH
мін. крок: 2% або 901.38 UAH
Період уточнення:
09.05.2025 15:52 - 17.05.2025 00:00
Відповідь надана
Додаток 5
Номер:
c3c9d01a0220425fbff1e439c7288b4f
Дата опублікування:
15.05.2025 14:57
Опис:
У Додатку № 5 розділ 2 пп. 2 Основні технічні характеристики
1. Припій ПОС-40 пруток Температура плавлення °C від 183 до 255 включно. Що є не вірною інформацією.
Температура плавлення ПОС-40 складає 183-238 °C.
прохання внести роз'яснення
Відповідь:
Шановний Учаснику, наведене у вашому питанні значення температури плавлення ПОС-40 183-238 °C входить наведений у вимогах Замовника діапазон «температура плавлення °C від 183 до 255 включно» та відповідає технічним вимогам, наведеним в Додатку 1 тендерної документації.
Дата відповіді:
16.05.2025 15:59
Відповідь надана
З приводу сертифікатів якості
Номер:
694e468bacad4286a0536f322de0b1c4
Дата опублікування:
15.05.2025 11:57
Опис:
Добрий день,
Згідно додатку 1 технічна документація п. 3 Вимоги
Учасник повинен надати сертифікати якості від виробника.
- позиція 6-9 не підлягають обов'язковій сертифікації в України, сертифікати на ці позиції відсутні.
- позиція 6,7 та 9 - виготовляються в Китаї і отримати сертифікат виробника не можливо так як завозяться в України без них.
- позиція 8 - виготовляється в Україні та продається без сертифікату якості
Чи можна замінити ці позиції - інформаційною довідкою про товар, на бланку учасника з підписом керівника
Відповідь:
Шановний Учаснику, тендерною документацією вимагається надання документів про технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі: Скан-копії паспортів ТА/АБО інших еквівалентних документів виробника, ТА/АБО сертифікатів відповідності ТА/АБО сертифікатів якості, які підтверджують значення основних параметрів і характеристик (властивостей) в Додатку 1 до тендерної документації. Учасником може бути надано будь-який з перелічених вище документів , зокрема, сертифікат якості може бути виданий не тільки виробником товару.
Дата відповіді:
16.05.2025 16:02