• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Припій та матеріали для паяння в асортименті

Оголошено тендер

45 069.23 UAH
Номер: 312c2a12b2f741c9b82d355c8b76ae43
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-10-013434-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 45 069.23 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Припій та матеріали для паяння в асортименті
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 10.03.2025 15:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума45 069.23 UAH