-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (дооблаштування найпростішого укриття) підвального приміщення Новопавлівського сільського будинку культури, за адресою: 56137, Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40
Тендер Prozorro UA-2025-05-08-012190-a
Завершена
628 503.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 285.03 UAH
мін. крок: 1% або 6 285.03 UAH
Період уточнення:
08.05.2025 16:36 - 16.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим