-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (дооблаштування найпростішого укриття) підвального приміщення Новопавлівського сільського будинку культури, за адресою: 56137, Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40
Оголошено тендер
628 503.00
UAH
Номер:
081bb31c983a41a8b2b76479017a4ffc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-08-014832-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41187184
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, місто Баштанка, вул.Ювілейна,68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41187184
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, місто Баштанка, вул.Ювілейна,68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
628 503.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт (дооблаштування найпростішого укриття) підвального приміщення Новопавлівського сільського будинку культури, за адресою: 56137, Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.05.2025 15:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт (дооблаштування найпростішого укриття) підвального приміщення Новопавлівського сільського будинку культури, за адресою: 56137, Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума628 503.00 UAH