-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові (Західне ТУОМ)
Тендер Prozorro UA-2025-05-07-009976-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.
Завершена
57 669.75
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 576.70 UAH
мін. крок: 1% або 576.70 UAH
Період уточнення:
07.05.2025 15:11 - 17.05.2025 00:00
Відповідь надана
Питання по індикації ваг
Номер:
4287831d8a2a47f392823d073146379e
Дата опублікування:
16.05.2025 16:59
Опис:
Просимо уточнити, індикація LCD вказана саме для радіопульта?
Самі ваги можуть бути з будь-якою індикацією?
Заздалегідь дякую за відповідь.
Відповідь:
Висловлюємо вдячність за участь у закупівлі та за Ваше звернення, при цьому повідомляємо, що дана індикація LCD вказана саме для ваги кранової. З повагою, НЕК «Укренерго».
Дата відповіді:
19.05.2025 16:34