• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові (Західне ТУОМ)

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.

Завершена

57 669.75 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 576.70 UAH
Номер: 9da2065db84d4ba4870c4096aed22f17
Внутрішній номер закупівлі: 25227538
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-07-009976-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Товарянський Андрій Миколайович 380322563588 Tovarianskyi.AM@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015: 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 57 669.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.05.2025 15:11 - 17.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 07.05.2025 15:11 - 20.05.2025 12:00
Період кваліфікації: 20.05.2025 12:00 - 26.05.2025 13:46
Період завантаження договору: 01.06.2025 00:00 - 11.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴57 669.75 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові (Західне ТУОМ)