-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (провід в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-05-06-009209-a
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (провід в асортименті)
Завершена
841 145.83
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 16 822.92 UAH
мін. крок: 2% або 16 822.92 UAH
Період уточнення:
06.05.2025 14:53 - 13.05.2025 00:00
Відповідь надана
Кліматичне виконання
Номер:
61dd410cf0ac4ad0b7aef8ad31a5c589
Дата опублікування:
12.05.2025 13:18
Опис:
Шановний Замовник.
Просимо Вас розлянути можливість внесення змін по позиції №16 Провід МГ 1х10 В2, а саме у пункті 7. Кліматичне виконання та категорія розміщення В2. Просимо замінити на У або У2.
Зазделегіть дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня. Замовник має потребу у товарі позиції №16 «Провід МГ 1х10 В2» з технічними та якісними характеристиками, які наведені в Розділі 2. Технічні вимоги Додатку 1 до тендерної документації.
Дата відповіді:
13.05.2025 15:51