• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (провід в асортименті)

Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (провід в асортименті)

Завершена

841 145.83 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 16 822.92 UAH
Номер: 1240dee01489431e83203e9feb789d08
Внутрішній номер закупівлі: 25211543
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-06-009209-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
Контактна особа: Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 841 145.83 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.05.2025 14:53 - 13.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 06.05.2025 14:53 - 16.05.2025 12:00
Період кваліфікації: 16.05.2025 12:00 - 23.05.2025 09:17
Період завантаження договору: 29.05.2025 00:00 - 08.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴841 145.83 Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (провід в асортименті)