• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)

Торги не відбулися

3 319 246.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 596.23 UAH
Період уточнення: 17.09.2018 11:07 - 01.10.2018 11:00
Відповідь надана

Загальне запитання

Номер: 4cbfbd5804614c4397c9c6d5fce1c93b
Дата опублікування: 17.09.2018 16:36
Опис: Доброго дня! В додатку № 2 до тендерної документації Ви вимагаєте копія дозволів на виконання робіт підвищенної небезпеки та експлуатації обладання підвищеної небезпеки (дозвільні документи повинні бути чинними); Таким чином, Ви взяли на себе обовязки з Держохоронпраці, які мють право на перевірку даних дозволів. Тоді чому Ви не вимагаєте дозвола (ліцензії) на Вогнезахист дерев'яних конструкцiй, Блисковкозахист це більш важливіші документи. Можливо при виконнані підрядних робіт підрядник не буде використовувати машини та механізми з підвищеною небезпекою, а також і роботи. Звідки Вам знати, що саме ці роботи повязані з підвищенною небезпекою??? Таким чином Ви порушуєте ст.3 ст.5 п.1 п.3 та ст.16 п.4 п.п 2 Закону України про публічні закупівлі. Просимо Вас внести зміни в додатку № 2 до тендерної документації, а саме Копія дозволів на виконання робіт підвищенної небезпеки та експлуатації обладання підвищеної небезпеки (дозвільні документи повинні бути чинними);
Відповідь: Доброго дня! Відповідно до умов тендерної документації (Додаток 2) вимагаються копії дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки (дозвільні документи повинні бути чинними). Ця вимога є обов’язковою відповідно до предмету закупівлі. Згідно Додатку 2 та 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 48 затверджено перелік видів робіт, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, які передбачають отримання дозвільних документів.
Дата відповіді: 19.09.2018 10:21