• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)

Торги не відбулися

3 319 246.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 596.23 UAH
Номер: 7d4ea413c4014c8fbdf5c968db2d0fcc
Внутрішній номер закупівлі: 2517892
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-17-000581-c   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
Контактна особа: Юлія Беркут +380951115466 viddilosvituznam@gmail.com http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 319 246.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 596.23 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 16 596.23 UAH
Період уточнення: 17.09.2018 11:07 - 01.10.2018 11:00
Період прийому пропозицій: 17.09.2018 11:07 - 11.10.2018 11:00
Аукціон: 12.10.2018 14:45 - 12.10.2018 15:18
Період кваліфікації: 12.10.2018 15:18 - 19.10.2018 16:24

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 27422, Україна, Кіровоградська область, с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "СІТІ БУД ПЛЮС"

Оскарження: 12.10.2018 15:18 - 29.10.2018 23:00
Початкова пропозиція 2 619 503.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 277 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2018 11:42
Документи 12
Скарги 0
ТОВ "Алсіті-Сервіс"

Оскарження: 19.10.2018 11:42 - 29.10.2018 23:00
Початкова пропозиція 3 278 068.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 277 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2018 16:18
Документи 14
Скарги 0
ТОВ НОТА БЕНЕ

Оскарження: 19.10.2018 16:18 - 29.10.2018 23:00
Початкова пропозиція 2 852 252.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 577 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2018 16:21
Документи 96
Скарги 0
ТОВ "МЕГАБУД-БК"

Оскарження: 19.10.2018 16:21 - 29.10.2018 23:00
Початкова пропозиція 2 949 999.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 949 999.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2018 16:24
Документи 37
Скарги 0