-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Безпілотний літальний апарат (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-013294-a
Торги не відбулися
521 469.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 607.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 607.35 UAH
Період уточнення:
01.05.2025 17:45 - 06.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим