-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безпілотний літальний апарат (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Оголошено тендер
521 469.00
UAH
Номер:
960180d9abdc428ab3b578ee77f779c1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-01-015411-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04373057
-
Адреса:
81555, Україна, Львівська область, Великий Любінь, вул. Львівська, 74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04373057
-
Адреса:
81555, Україна, Львівська область, Великий Любінь, вул. Львівська, 74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
521 469.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Безпілотний літальний апарат (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Примітки:
Закупівля здійснюється на підставі відповідного рішення Великолюбінської селищної ради від 14.02.2025р. №2358 «Про затвердження Програм та змін до Програм Великолюбінської селищної ради на 2025 рік» (зі змінами та доповненнями) для передачі кінцевому отримувачу, а саме: військовим частинам Збройних Сил України, що беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації проти України.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.05.2025 16:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума521 469.00 UAH