-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт стоматологічного кабінету лікарні (з поліклінікою) Державної установи Територіального медичного об’єднання МВС України по Хмельницькій області, за адресою м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля 112
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-002215-a
Закупівля проводиться на очікуване фінансування на 2025 рік. У разі відсутності фінансування договір може не укладатися.
Завершена
1 120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 600.00 UAH
Період уточнення:
01.05.2025 10:20 - 06.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим