-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт стоматологічного кабінету лікарні (з поліклінікою) Державної установи Територіального медичного об’єднання МВС України по Хмельницькій області, за адресою м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля 112
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-002215-a
Закупівля проводиться на очікуване фінансування на 2025 рік. У разі відсутності фінансування договір може не укладатися.
Завершена
1 120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 600.00 UAH
Номер:
61228a5f477f42dfa990e2f003c63b43
Внутрішній номер закупівлі:
25161632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-01-002215-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734575
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2025 10:20 - 06.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2025 10:20 - 09.05.2025 11:00
Період кваліфікації:
09.05.2025 11:00 - 15.05.2025 12:28
Період завантаження договору:
21.05.2025 00:00 - 31.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 120 000.00 Поточний ремонт стоматологічного кабінету лікарні (з поліклінікою) Державної установи Територіального медичного об’єднання МВС України по Хмельницькій області, за адресою м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля 112