-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Поставка електричної апаратури для комутування та захисту електричних кіл для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-04-30-001809-a
Завершена
208 968.36
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 089.68 UAH
мін. крок: 1% або 2 089.68 UAH
Період уточнення:
30.04.2025 10:15 - 05.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим