-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Поставка електричної апаратури для комутування та захисту електричних кіл для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-04-30-001809-a
Завершена
208 968.36
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 089.68 UAH
мін. крок: 1% або 2 089.68 UAH
Номер:
bec65bd7c55f416d8231fdfb021ddabb
Внутрішній номер закупівлі:
25149618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-30-001809-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 968.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.04.2025 10:15 - 05.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2025 10:15 - 08.05.2025 08:00
Аукціон:
09.05.2025 13:48 - 09.05.2025 14:35
Період кваліфікації:
09.05.2025 14:35 - 16.05.2025 11:52
Період завантаження договору:
22.05.2025 00:00 - 01.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 968.36 ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Поставка електричної апаратури для комутування та захисту електричних кіл для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")