-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування систем автоматичної протипожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей з об`єктів філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2025-04-29-002214-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 694 105.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 16 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 900.00 UAH
Період уточнення:
29.04.2025 10:26 - 04.05.2025 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
6f1c31c211954af296335d1cd46bc7bd
Дата опублікування:
01.05.2025 12:15
Опис:
Добрий день. Відповідно до вимоги п.п.2.1.п.2 таблиці 1 додатку 1 Документації Учасник повинен надати на керівника робіт :посвідчення або свідоцтво або протокол або інший документ, який підтверджує проходження навчання та перевірку знань з електробезпеки (група допуску не нижче – V). П’яту групу з електробезпеки отримує той, хто має організовувати безпечну роботу, керувати та проводити інструктажі та навчання. Тобто п'яту групу надають посадовим особам. Четверта потрібна працівникам, які керують роботами у електричних установках напругою більше 1000 вольт, а також ті, хто виконують спеціальні види завдань. Тобто, для виконання робіт відповідно до предмету закупівлі необхідна 4 група. Просимо видалити дану вимогу.
Відповідь:
Шановний Учасник, щодо Вашого звернення повідомляємо, що для виконання робіт в електроустановках напругою більше 1000 вольт можливо тільки на підставі Наряд-Допуску для робіт в електроустановках, керівнику робіт (наглядачеві) який надає наряд необхідно мати 5 групу допуску. Право видачі нарядів та розпоряджень надається адміністративно-технічним працівникам підприємства, які мають групу V в електроустановках понад 1000 В. та групу IV – в електроустановках до 1000 В та понад.
При цьому, керівник робіт встановлює можливість безпечного виконання роботи. Він відповідає за достатність і правильність зазначених у наряді заходів безпеки, за якісний і кількісний склад бригади і призначення працівників, відповідальних за безпечне виконання робіт, а також за відповідність груп з електробезпеки працівників, які зазначені в наряді, роботі, що виконується.
Дата відповіді:
02.05.2025 15:18