-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування систем автоматичної протипожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей з об`єктів філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2025-04-29-002214-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 694 105.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 16 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 900.00 UAH
Номер:
d210dadaed804ab1bcc941e42f4bf456
Внутрішній номер закупівлі:
25137450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-29-002214-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана ЯРМАК 380459658357 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 694 105.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.04.2025 10:26 - 04.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2025 10:26 - 07.05.2025 09:00
Період кваліфікації:
07.05.2025 09:00 - 14.05.2025 14:10
Період завантаження договору:
20.05.2025 00:00 - 30.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 694 105.00 ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування систем автоматичної протипожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей з об`єктів філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)