• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання елементів для проведення відновлювального ремонту дитячих майданчиків, Код ДК 021:2015 - 37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (37535200-9-Обладнання для ігрових майданчиків)

Завершена

141 450.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 414.50 UAH
Період уточнення: 25.04.2025 10:21 - 30.04.2025 00:00
Відповідь надана

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ.

Номер: 494fcf24e9a34bab9542f374da4e29ae
Дата опублікування: 25.04.2025 11:48
Опис: Шановний Замовнику, в Додатоку 1 до тендерної документації в розділі Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ в пункті 24. На підтвердження відповідності запропонованого учасником товару вимогам ДСТУ 2030-92 п.п. 1.1.2.2., 1.1.2.3., 1.1.5.1.-1.1.5.4. учасник надає Сертифікат відповідності, виданий органом з сертифікації, чинний на дату розкриття пропозицій. Для підтвердження технічних та якісних характеристик, у складі пропозиції ви просите надати сертифікат відповідності, виданого уповноваженим органом з сертифікації, про відповідність вимогам ДСТУ 2030-92 «Іграшки спортивні. Загальні технічні умови.», цей стандарт поширюється на спортивні іграшки (далі - іграшки)» призначені для фізичного розвитку дітей та спортивних ігор, - незалежно від застосовуваних сировини та матеріалів, принципу дії та механізму руху. Сфера застосування стандарту ДСТУ 2030-92 не поширюється на устаткування для дитячих майданчиків, а призначене для загального користування, яке розглядають в EN 1176. Вуличне ігрове обладнання є елементами дитячого обладнання для відкритих дитячих майданчиків, які відповідають вимогам ДСТУ EN 1176-1:2019 «Устатковання та покриття дитячих ігрових майданчиків. Частина 1. Загальні вимоги щодо безпеки та методи випробування». У цьому стандарті наведено загальні вимоги безпеки, які стосуються стаціонарного обладнання та покриття на дитячому ігровому майданчику. Отже, ДСТУ 2030-92 не має відношення до предмету закупівні. Прохання перегдянути і внести зміни до Додатку 1 ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ.
Відповідь: Шановний Учаснику, дякую за ваше звернення. Хочемо повідомити, що відповідно до чинного законодавства України, ми маємо право вимагати дотримання стандарту ДСТУ 2030-92. Вимоги до сертифікації продукції в Україні регламентуються такими нормативно – правовими актами: Закон України «Про стандартизацію» - визначає, що національні стандарти є обов’язковими, якщо це передбачено нормативно – правовими актами або технічними регламентами; Закон України «Про захист прав споживачів» - встановлює обов’язок виробників і продавців забезпечувати безпеку продукції, що відповідає встановленим стандартам; ДСТУ 2030-92 встановлює вимоги щодо реконструкції або модернізації існуючих майданчиків, оскільки це дозволяє зберегти сумісність між новими і старими елементами. Замовник має право встановлювати в тендерній документації технічні вимоги, які забезпечують безпечність та відповідність продукції чинним національним стандартам. ДСТУ 2030-92 є чинним нормативним актом, який визначає основні вимоги до елементів благоустрою дитячих майданчиків, у тому числі до матеріалів, безпечності конструкцій, вимог до їхнього розміщення та експлуатації. Норми стандарту мають на меті гарантувати належний рівень захисту життя та здоров’я дітей. Встановлення вимоги щодо відповідності ДСТУ 2030-92 не є дискримінаційними, не обмежує коло потенційних учасників, відповідає законодавству України. Враховуючи вищенаведене, вимога щодо сертифікації обладнання зв ДСТУ 2030-92 є правомірною та не потребує внесення змін до тендерної документації.
Дата відповіді: 25.04.2025 15:16