• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання елементів для проведення відновлювального ремонту дитячих майданчиків, Код ДК 021:2015 - 37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (37535200-9-Обладнання для ігрових майданчиків)

Завершена

141 450.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 414.50 UAH
Номер: f28367f904d8408eb68e32c71a3faf9d
Внутрішній номер закупівлі: 25112232
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-25-002060-a   
Замовник: Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
Контактна особа: Москаленко Олена Олександрівна +380666302468 moskalenkoolena11@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 141 450.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.04.2025 10:21 - 30.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.04.2025 10:21 - 03.05.2025 00:00
Період кваліфікації: 03.05.2025 00:00 - 07.05.2025 16:05
Період завантаження договору: 13.05.2025 00:00 - 23.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴141 450.00 Придбання елементів для проведення відновлювального ремонту дитячих майданчиків