• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопластикові двері

Завершена

131 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 655.00 UAH
Період уточнення: 24.04.2025 14:55 - 29.04.2025 00:00
Відповідь надана

уточнення щодо технічних характеристик

Номер: 0870e37939ae48a09410ba44b12b5914
Дата опублікування: 25.04.2025 09:29
Опис: Шановний замовнику, якої конфігурації мають бути двері (а саме одинарні чи штульпові)- позиція 6 ( металопластикові двері 1100*1890)
Відповідь: Доброго дня. Металопластикові двері 1100*1890 відповідно до конфігурації можуть бути як одинарні так і штульпові. Дякую за запитання.
Дата відповіді: 25.04.2025 14:26