-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові двері
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-007447-a
Завершена
131 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 655.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 655.00 UAH
Номер:
aa6420b0dce04e9fa6fcc8352ed4ef81
Внутрішній номер закупівлі:
25104633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-24-007447-a
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37971953
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій СТРИХАР +380971329512 o.strykhar@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
131 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2025 14:55 - 29.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2025 14:55 - 02.05.2025 12:00
Аукціон:
05.05.2025 14:18 - 05.05.2025 14:47
Період кваліфікації:
05.05.2025 14:47 - 09.05.2025 09:12
Період завантаження договору:
15.05.2025 00:00 - 25.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴131 000.00 Металопластикові двері