-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2025-04-21-005357-a
Особливі вимоги: обов’язкова наявність не менше однієї АЗС на відстані до 10 км від адреси замовника-ініціатора закупівлі – 60200, Україна Чернівецька область, м. Сокиряни, провулок Покровський, 8.
Торги не відбулися
112 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
Період уточнення:
21.04.2025 14:46 - 26.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим