-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2025-04-21-005357-a
Особливі вимоги: обов’язкова наявність не менше однієї АЗС на відстані до 10 км від адреси замовника-ініціатора закупівлі – 60200, Україна Чернівецька область, м. Сокиряни, провулок Покровський, 8.
Торги не відбулися
112 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
Номер:
51b1033ccf3342c2b4a2ba0a9ba768da
Внутрішній номер закупівлі:
25069995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-21-005357-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08565026
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, пров. Покровського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Дехтяр +380673464487 vk67@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
112 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2025 14:46 - 26.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2025 14:46 - 29.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴112 000.00 Бензин А-95