• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кондиціонери

Завершена

969 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 693.00 UAH
Період уточнення: 18.04.2025 15:24 - 23.04.2025 00:00
Відповідь надана

Дискримінаційна вимога

Номер: 11140eec2f534cc1b99a25520345529b
Дата опублікування: 22.04.2025 09:34
Опис: Шановний замовник! Нами було встановлено наявність дискримінаційних положень, які суперечать чинному законодавству у сфері публічних закупівель, та порушують наше право брати участь у даних торгах згідно встановленого законом порядку. Технічними вимогами щодо предмета закупівлі передбачені параметри, які суттєво обмежують коло потенційних учасників закупівлі. Це підтверджує Додаток 3 до ТД, а саме, вимога до кондиціонерів: "Компресор: якості не нижче "Toshiba". Компресора даного бренду є різних модифікацій, років, тому вони можуть бути як краще, так і гірше, ніж любий інший бренд компресора. Для того, щоб зрозуміти який компресор краще - необхідно порівнювати конкретні характеристики та показники кожного компресора окремо. Для того, щоб ви могли стверджувати, що компресора "Toshiba" краще за інший бренд компресору - повинні бути проведені відповідні випробовування у відповідних організаціях та лабораторіях і мати документальне підтвердження, яке ви зможете надати . Згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Разом з тим, частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Оскільки дана вимога тендерної документації не має безпосереднього відношення до предмета закупівлі, а також суперечать основним принципам здійснення публічних закупівель, вважаємо її протиправною та дискримінаційною. Виходячи з вищевикладеного, ПРОСИМО: 1. Усунути порушення, шляхом внесення змін в тендерну документацію, а саме, прибрати вимогу до кондиціонерів: "Компресор: якості не нижче "Toshiba" 2. Розглянути це звернення та надати відповідь у встановлені законом строки.
Відповідь: Шановний Учасник! Наша Установа хоче закупити якісні кондиціонери, тому ми вказали що "Компресор: якості не нижче "Toshiba", але ж ми не вказали,що саме "Toshiba"! Тому ми не вважаємо, що присутня протиправність та дискримінація, адже бренд може бути інший, але якість відповідна. Дякуємо за звернення!
Дата відповіді: 23.04.2025 08:49