• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кондиціонери

Завершена

969 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 693.00 UAH
Номер: 4922b89b0b7b4d928987bebf8f27c556
Внутрішній номер закупівлі: 25062704
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-18-008231-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Тимощук +380617698131 tymoshchuk@zokl.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 969 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.04.2025 15:24 - 23.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.04.2025 15:24 - 26.04.2025 00:00
Аукціон: 28.04.2025 13:39 - 28.04.2025 14:02
Період кваліфікації: 28.04.2025 14:02 - 07.05.2025 09:20
Період завантаження договору: 13.05.2025 00:00 - 23.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴969 300.00 Кондиціонери