-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з забезпечення проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Європи)
Тендер Prozorro UA-2025-04-17-010729-a
Торги відмінено
159 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 795.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 795.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2025 16:58 - 22.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим