• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з забезпечення проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Європи)

Торги відмінено

159 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 795.00 UAH
Номер: e7a21ed9fb7b4f68838bf79c2424eaeb
Внутрішній номер закупівлі: 25053123
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-17-010729-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 159 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2025 16:58 - 22.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2025 16:58 - 25.04.2025 00:00
Аукціон: 25.04.2025 12:34 - 25.04.2025 12:57
Період кваліфікації: 25.04.2025 12:57 - 07.05.2025 17:23
Період завантаження договору: 13.05.2025 00:00 - 23.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: fe9875dec69b42c29ff1631f3d9f3b99
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відповідно до пункту 49 Особливостей, з метою забезпечення права на оскарження рішень замовника до органу оскарження, договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через п’ять днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Враховуючи строк надання послуг, визначений тендерною документацією для проведення заходу з нагоди Дня Європи та неможливістю укласти договір про закупівлю вчасно (до строку надання послуг), відсутня подальша потреба в закупівлі послуг. Прийнято рішення відмінити відкриті торги по закупівлі послуг (ідентифікатор закупівлі UA-2025-04-17-010729-a), з підстави, що передбачена підпунктом 1 пункту 50 особливостей.
Період оскарження: 13.05.2025 09:55 - 24.05.2025 00:00
Дата опублікування: 13.05.2025 09:55
Дата виконання: 24.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴159 000.00 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з забезпечення проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Європи)