-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Друковані книги (Книги дитячі, для поповнення бібліотечного фонду Централізованої бібліотечної системи Печерського району міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2025-04-17-010299-a
Завершена
28 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 141.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 141.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2025 16:34 - 22.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим