-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт огорожі Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: с. Ярунь, вул. Гірківська, 3 Звягельського району Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2025-04-17-007470-a
Торги відмінено
448 348.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 241.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 241.74 UAH
Період уточнення:
17.04.2025 14:29 - 29.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим