-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт огорожі Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: с. Ярунь, вул. Гірківська, 3 Звягельського району Житомирської області
Оголошено тендер
448 348.00
UAH
Номер:
953792914cc34db19b1c2d2aae034785
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-17-009152-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
448 348.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт огорожі Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: с. Ярунь, вул. Гірківська, 3 Звягельського району Житомирської області
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.04.2025 14:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт огорожі Ярунського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: с. Ярунь, вул. Гірківська, 3 Звягельського району Житомирської області
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума448 348.00 UAH