-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів загальної середньої освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-004621-a
Завершена
845 350.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 226.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 226.75 UAH
Період уточнення:
16.04.2025 11:48 - 21.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим