-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів загальної середньої освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-004621-a
Завершена
845 350.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 226.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 226.75 UAH
Номер:
0fd04c21f7c4487891b04644dee4b4e8
Внутрішній номер закупівлі:
25033781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-16-004621-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Гомзякова +380634075064 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
845 350.32 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2025 11:48 - 21.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2025 11:48 - 24.04.2025 23:30
Період кваліфікації:
24.04.2025 23:30 - 01.05.2025 19:01
Період завантаження договору:
07.05.2025 00:00 - 17.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴845 350.32 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів загальної середньої освіти міста Дніпра