-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-002233-a
Торги не відбулися
505 294.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 526.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 526.47 UAH
Період уточнення:
16.04.2025 10:32 - 21.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим