-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-002233-a
Торги не відбулися
505 294.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 526.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 526.47 UAH
Номер:
2c129fd0a3db4a30a8d9645e39986d70
Внутрішній номер закупівлі:
25031292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-16-002233-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Дніпровського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26189130
-
Адреса:
02094, Україна, Київська область, Київ, вул. Черчилля Вінстона ,будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Власова Світлана Петрівна 380442925106 centr3dn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
505 294.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2025 10:32 - 21.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2025 10:32 - 24.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴505 294.30 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва