-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Безпілотний літальний апарат (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Тендер Prozorro UA-2025-04-14-013355-a
Торги не відбулися
627 485.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 137.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 137.43 UAH
Період уточнення:
14.04.2025 18:29 - 23.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим