• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Безпілотний літальний апарат (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)

Торги не відбулися

627 485.50 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 137.43 UAH
Номер: fd7e4cc3338e43aeacc435ff21fdfd45
Внутрішній номер закупівлі: 25014296
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-14-013355-a   
Замовник: Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
Контактна особа: Качур Марія-Ярина Орестівна +380987256117 lubin_velyky@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 627 485.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.04.2025 18:29 - 23.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2025 18:29 - 26.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴627 485.50 Безпілотний літальний апарат (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)