-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монітор пацієнта артеріального тиску (код НК 024:2023 36888 – Реєстратор амбулаторний для тривалого моніторингу артеріального тиску); Вимірювач артеріального тиску з фонендоскопом (код НК 024:2023 16156 – Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску); Система контролю глюкози в крові (код НК 024:2023 62646 – Глюкометр для використання біля пацієнта IVD (діагностика in vitro) з живленням від батареї); Пульсоксиметр укомплектований датчиком для дорослого (код НК 024:2023 45607 – Пульсоксиметр, що живиться від батареї), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-04-14-009313-a
Завершена
110 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 553.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 553.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2025 15:00 - 19.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим