-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітор пацієнта артеріального тиску (код НК 024:2023 36888 – Реєстратор амбулаторний для тривалого моніторингу артеріального тиску); Вимірювач артеріального тиску з фонендоскопом (код НК 024:2023 16156 – Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску); Система контролю глюкози в крові (код НК 024:2023 62646 – Глюкометр для використання біля пацієнта IVD (діагностика in vitro) з живленням від батареї); Пульсоксиметр укомплектований датчиком для дорослого (код НК 024:2023 45607 – Пульсоксиметр, що живиться від батареї), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Оголошено тендер
110 600.00
UAH
Номер:
1e2886b3d67c4b3d921b9ded4635bde9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-14-011325-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459325
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459325
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
110 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монітор пацієнта артеріального тиску (код НК 024:2023 36888 – Реєстратор амбулаторний для тривалого моніторингу артеріального тиску); Вимірювач артеріального тиску з фонендоскопом (код НК 024:2023 16156 – Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску); Система контролю глюкози в крові (код НК 024:2023 62646 – Глюкометр для використання біля пацієнта IVD (діагностика in vitro) з живленням від батареї); Пульсоксиметр укомплектований датчиком для дорослого (код НК 024:2023 45607 – Пульсоксиметр, що живиться від батареї), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.04.2025 14:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Монітор пацієнта артеріального тиску
×
-
НК 024:2023:
36888 Реєстратор амбулаторний для тривалого моніторингу артеріального тиску
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Вимірювач артеріального тиску з фонендоскопом
×
-
НК 024:2023:
16156 Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Система контролю глюкози в крові
×
-
НК 024:2023:
62646 Глюкометр для використання біля пацієнта IVD (діагностика in vitro) з живленням від батареї
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Пульсоксиметр укомплектований датчиком для дорослого
×
-
НК 024:2023:
45607 Пульсоксиметр, що живиться від батареї
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума110 600.00 UAH