-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкції та їх частини за кодом ДК 021:2015 - 44210000-5 (тимчасові підтримуючі конструкції для виконання протиаварійних заходів)
Тендер Prozorro UA-2025-04-11-000299-a
Завершена
47 600 519.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 476 005.19 UAH
мін. крок: 1% або 476 005.19 UAH
Період уточнення:
11.04.2025 08:42 - 16.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим