-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкції та їх частини за кодом ДК 021:2015 - 44210000-5 (тимчасові підтримуючі конструкції для виконання протиаварійних заходів)
Тендер Prozorro UA-2025-04-11-000299-a
Завершена
47 600 519.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 476 005.19 UAH
мін. крок: 1% або 476 005.19 UAH
Номер:
b807646f1b3f4746bb0e44b6efd001e0
Внутрішній номер закупівлі:
24987511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-11-000299-a
Замовник:
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359018
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Чорноконь +380442862705 chornik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 600 519.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2025 08:42 - 16.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2025 08:42 - 19.04.2025 10:00
Аукціон:
21.04.2025 11:54 - 21.04.2025 12:17
Період кваліфікації:
21.04.2025 12:17 - 25.04.2025 10:36
Період завантаження договору:
01.05.2025 00:00 - 11.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 600 519.00 Конструкції та їх частини за кодом ДК 021:2015 - 44210000-5 (тимчасові підтримуючі конструкції для виконання протиаварійних заходів)