• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Нанесення дорожньої розмітки

Завершена

165 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
Період уточнення: 10.04.2025 14:52 - 15.04.2025 00:00
Відповідь надана

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Номер: 3a7576bc45d24ef3a0b249abc034363b
Дата опублікування: 10.04.2025 17:27
Опис: Доброго дня. Уточність будь-ласка ширину ліній розмітки 1.1, 1.5, 1.6. Завчасно дікуємо.
Відповідь: Доброго дня, шановний учаснику, ширина ліній 1.1 , 1.5, 1.6 стаговить 0,1 (10 см)
Дата відповіді: 10.04.2025 17:35