-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нанесення дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2025-04-10-009834-a
Завершена
165 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
Номер:
7f9f2e413a8d412fa60094ea002a4c84
Внутрішній номер закупівлі:
24982170
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-10-009834-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тищенко 380982605654 tisenkou333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
165 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2025 14:52 - 15.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2025 14:52 - 18.04.2025 15:00
Аукціон:
21.04.2025 15:48 - 21.04.2025 16:23
Період кваліфікації:
21.04.2025 16:23 - 09.05.2025 11:59
Період завантаження договору:
15.05.2025 00:00 - 25.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 000.00 Нанесення дорожньої розмітки