• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва»”

ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва»” згідно документації. Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства. Строк виконання робіт: 50 календарних днів з моменту підписання договору, . Експертний звіт на робочий проект Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва», реєстраційний номер EX01:0453-5472-7132-4867.

Завершена

891 816.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 459.08 UAH
Період уточнення: 09.04.2025 17:33 - 23.04.2025 00:00
Відповідь надана

Предмет закупівлі не відповідає Тендерній документації Додаток 1

Номер: 730a54c61f554e979d9b0a1757f57f84
Дата опублікування: 18.04.2025 12:39
Опис: В 2023 році було розроблено проектну документацію стадії РП та отримано позитивний Експертний звіт. Висновок звіту каже про аварійний стан будівлі, про що свідчить інженерно - технічне дослідження. Виділені два пускові комплекси. Незазначено, які роботи були здійснені, та не зазначено що слід врахувати в кошторисі витрати бюджетних коштів за минулі роки. Наразі пропонуєте здійснити коригування стадії П та Р - на якій підставі змінюєте стадійність проектування, без урахування інженерних обстежень минулих років. Обгрунтування і предмет закупівлі не відповідають Тендерній документації!
Відповідь: Шановний Учаснику ваше звернення враховане та будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді: 21.04.2025 13:02
Відповідь надана

ДБН

Номер: 50ee9bcf9a214d9b9fd581620b500ecd
Дата опублікування: 17.04.2025 14:47
Опис: Просимо виключити із розділу 17 ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту», оскільки він застосовуєтья при новому будівництві та реконструкції захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), в даному випадку предмет закупівлі кап.ремонт, відповідно даний ДБН не застосовується
Відповідь: Шановний Учаснику ваше звернення враховане та будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді: 18.04.2025 11:50
Відповідь надана

Додаткова інформація

Номер: 5917618658cd45b9b5b690a8ac14c3e0
Дата опублікування: 17.04.2025 14:44
Опис: Просимо надати інформацію що мається на увазі в розділі 15 п.5 технічного завдання щодо діючих програм міста Київ? ((Яких саме програм?))
Відповідь: Шановний Учаснику відповідно до комплексної міської цільової програми "Освіта Києва. 2024-2025 роки"
Дата відповіді: 18.04.2025 11:49
Відповідь надана

Уточнення предмету закупівлі

Номер: 5b598b5d710d4568a94f83c7ad8a8537
Дата опублікування: 17.04.2025 12:05
Опис: Шановний Замовник, просимо уточнити подану Інформацію про предмет закупівлі, в якій містяться дані про розроблений Робочий проект та Експертний звіт по об’єкту в 2023 році. В Додатку 1 Завдання на проектування в пунктах 4 Вихідні дані немає даних про попередньо розроблену та затверджену проектну документацію; відсутні данні про існуючий стан інженерних мереж, що зазаначено в пункті 24. Пункт 78 Додатку 1 не відповідає стадійності коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту що зазначено в . Також просимо роз'яснити пункт 13 (відсутня інформація про орієнтовну площу благоустрою) та пункти 15, 18, 24.
Відповідь: Шановний Учаснику орієнтовна площа відновлення благоустрою 440м2.
Дата відповіді: 18.04.2025 11:49
Відповідь надана

Загальні питання

Номер: 20a2f08d501a4dcb972803f4241dae9e
Дата опублікування: 11.04.2025 12:36
Опис: Шановний Замовник, просимо надати відповіді на наступні уточнення: 1. Чи наявні документи на право власності на будівлю? Якщо так то просимо опублікувати. 2. Чи наявні містобудівні умови та обмеження. 3. Де планується передбачити укриття осіб відповідно до ДБН В.2.2-5:2023?
Відповідь: Шановний Учаснику, документи на право оперативного управління наявні. Містобудівні умови та обмеження — відсутні. Укриття осіб планується передбачити в підвальному приміщенні ДНЗ №152.
Дата відповіді: 15.04.2025 20:36
Відповідь надана

авторські права

Номер: 90ba64e1ebc04fdc8021fac361b37ca8
Дата опублікування: 11.04.2025 12:10
Опис: Ваша відповідь про авторські права не несе в собі ніякого сенсу . Просто бред якийсь ! Узгоджувати ПКД у автора проекта, це 99% негативна відповідь і що далі ? Новий проект незаконний ? Хто заплатить за новий неузгоджений проект ? То до чого ваша відповідь ? Висновок - без авторських прав ви не маєте право ініціювати коригування проека. Як що ви це всеодно робите, тоді ця процедура є формальною, щоб потім підписати пряму угоду.
Відповідь: Питання пошуку автора проекту і відчуження його права на проект не лежить в площині законодавства, що стосується публічних закупівель.
Дата відповіді: 15.04.2025 20:35
Відповідь надана

Строк виконання робіт

Номер: 9ce9f3131c4d4a37a68db2ef3a45c5a1
Дата опублікування: 11.04.2025 11:53
Опис: Шановний Замовник, просимо внести зміни щодо строку виконання робіт. Враховуючи обсяг проєктних робіт та строк проходження експертизи для об'єкта СС2, виконання якісно зазначеного об'єму робіт до 23.06.2025 є неможливим. Просимо передбачити строк виконання робіт до 30.09.2025р.
Відповідь: Шановний потенційний Учаснику, враховуючи обсяг проєктних робіт та строк проходження експертизи для об'єкта СС2 та моніторинг аналогічних видів робіт, якісне виконання зазначеного об'єму робіт є можливим та строки встановлені до 23.06.2025 є реальними до виконання.
Дата відповіді: 15.04.2025 21:03
Відповідь надана

Кошторис

Номер: 32f9ca78dca54da1a7a14c6257a6f1b3
Дата опублікування: 10.04.2025 17:14
Опис: Шановний Замовник ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 є нечинним нормативом. Тендерна документація не містить вимоги щодо надання у складі тендерної пропозиції кошторисних розрахунків вартості пропозиції. Якщо ви як Замовник бажаєте щоб Учасники їх надали, то передбачте дану вимогу в тендерній документації.
Відповідь: Шановний Учасник, надавайте цінову пропозицію згідно умов зазначених у тендерній документації.
Дата відповіді: 14.04.2025 23:32
Відповідь надана

Щодо кошторисних розрахунків

Номер: b8028d1708d04e529cba92e8706d7c26
Дата опублікування: 10.04.2025 13:48
Опис: Шановний Замовник, надайте будь ласка роз'яснення , щодо надання в складі пропозиції кошторисних розрахунків ціни пропозиції учасника?
Відповідь: Шановний Учаснику, форма кошторисних розрахунків ціни пропозиції Учасника повинна відповідати вимогам Правилам визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво ДСТУ Б Д.1.1-7:2013
Дата відповіді: 10.04.2025 17:05
Відповідь надана

Згода

Номер: 2d7b7652cdc04ffa9448d078e46f3495
Дата опублікування: 10.04.2025 12:56
Опис: Чи маєте ви авторські права або згоду автора проекта для корегування проекта ?
Відповідь: Шановний Учаснику, відповідно до пункту 15.4 Порядку розроблення проєктної документації на будівництво об'єктів, затвердженим наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45 у разі прийняття рішення щодо коригування проєктної документації проєктною організацією, яка не є її розробником, скоригована проєктна документація буде погодженню з проєктувальником — розробником проєкту.
Дата відповіді: 10.04.2025 15:51